Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Staňte sa distribútorom!

A Vy akú kávu pijete?

Nechcete sa zrieknuť z pôžitku pitia kávy, ale pritom chcete dbať aj o svoje zdravie? Tu je riešenie!

Zakúpte si produkty DXN za distribútorské ceny, lacnejšie v porovnaní s maloobchodnou cenou.

Lingzhi Black Coffee

Čierna káva DXN Lingzhi je vyrobená podľa ojedinelej receptúry z najkvalitnejšej instantnej kávy a extraktu z huby Ganodermy. Čierna káva DXN Lingzhi neobsahuje cukor a odporúča sa tým, ktorí potrebujú znížiť príjem cukrov. Linghzi čierna káva poskytuje plnú chuť naozajstnej kávy.

Spotrebiteľská cena 17,60 €
Distribútorská cena 13,70 €
DXN White Coffee

DXN teraz prináša nový produkt, ktorý je možné veľmi ľahko a rýchlo pripraviť, a ktorý uspokojí aj túžby milovníkov kapučína. Doprajte si ho doma so svojou rodinou alebo s priateľmi v kancelárií bez toho, aby ste museli dlho čakať v kaviarni. Na vrchu kávy sa vytvára jemná vrstva krémovej peny a taktiež obsahuje výtažok z huby Ganoderma. Lákavá aróma tohto instantného kapučína evokuje po vypití pocity radosti. Nevynechajte možnosť vyskúšať ho, pretože objavíte lahodnú chuť, ktorá vo Vás vyvolá dojem originálneho kapučína z Talianska.

Spotrebiteľská cena 17,70 €
Distribútorská cena 13,80 €
DXN Cocozhi

DXN Čokoláda je vyrobená z najkvalitnejšieho kakaa a z výťažku huby Ganoderma. Na konzumáciu ju ponúkame v práškovej forme, ktorá Vás bude rozmaznávať čokoládovou chuťou . Okrem vynikajúcej kakaovej vône si môžete vychutnať i prednosti vyplývajúce z obsahu Ganodermy. Stačí porciu nasypať do šálky s horúcou vodou, premiešajte a okamžite môžete vychutnať osviežujúce účinky nápoja, ktorý je vhodný pre celú rodinu!

Spotrebiteľská cena 23,30 €
Distribútorská cena 18,20 €
DXN Vita Café

Produkt je prispôsobený požiadavkám európskeho trhu. Táto unikátna zmes obsahuje instantnú kávu, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor, ženšenový prášok, rastlinu Maca horská ( Lepidium meyenii) a výťažok z huby Ganoderma.

Spotrebiteľská cena 22,60 €
Distribútorská cena 17,70 €
DXN Lingzhi Coffee 3 in 1

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 EU je vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn a zo 100% čistej huby Linghzi zvláštnou metódou. Neobsahuje syntetické farbivá ani konzervačné látky. Obsahuje rastlinnú náhradu smotany a trstinový cukor. Je mimoriadne osviežujúca a zdravá.

Spotrebiteľská cena 17,70 €
Distribútorská cena 13,90 €
DXN Zhi Café Classic

DXN ZhiCafe Classic je vyrobená z extraktu huby Ganoderma a kvalitných kávových zŕn. Pomleté kávové zrná sú balené vo vrecúškach, ktoré Vám po vyluhovaní poskytnú lahodnú jemnú chuť a výraznú arómu. Budete očarení arómou a chuťou tejto čerstvo praženej kávy.

Spotrebiteľská cena 16,10 €
Distribútorská cena 12,60 €
DXN Cream Coffee

DXN Cream Coffee je vyrobená z najkvalitnejšej instantnej kávy a výťažku huby Ganoderma. Neobsahuje cukor, ale obsahuje rastlinnú náhradu smotany, čo jej dodáva lahodnú, hodvábnu chuť. Odporúča sa tým, ktorí chcú znížiť príjem cukru.

Spotrebiteľská cena 17,10 €
Distribútorská cena 13,30 €
Maca EuCafé

Produkt je prispôsobený požiadavkám európskeho trhu. Táto unikátna zmes obsahuje instantnú kávu, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor a rastlinu Maca horská (Lepidium meyenii).

Spotrebiteľská cena 21,00 €
Distribútorská cena 16,40 €
DXN Zhi Mocha

DXN Zhi Mocha je jeden z druhov kávy Lingzhi, ktorý sme pripravili pre tých milovníkov kávy, ktorí obľubujú aj čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je zmesou instantného kávového prášku vyrobeného z triedených kávových zrniečok, výťažku z huby Ganoderma a kakaového prášku.

Spotrebiteľská cena 22,10 €
Distribútorská cena 17,30 €

Dato’ Dr. Lim Siow Jin, Zakladateľ DXN

Po viac ako 20 rokoch starostlivého výskumu a vedeckých analýz, Dato´ Dr. Lim objavil špecifické výhody huby Ganoderma alebo Lingzhi a jej príslušné účinky na ľudské zdravie. Uvedomujúc si dôležitosť Lingzhi a zdravotných výhod, Dato´ Dr. Lim začal zdieľať svoje vedomosti o tejto zázračnej hube so svojimi priateľmi a kolegami, ktorí pozorovali jeho vášeň pre dobré zdravie.

Ganoderma – Jedna zázračná liečivá rastlina

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.