Registrujte se a začněte dnes zdravý život s DXN!

Jaký druh kávy pijete Vy?

Pokud se nechcete zřeknout požitku z pití kávy, ale přitom chcete pečovat o své zdraví, tady najdete řešení.

Nakupujete DXN produkty za nejlepší distributorskou cenu ve srovnání s cenou maloobchodní.

Lingzhi Černá káva

Černá káva DXN Lingzhi je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější instantní kávy a extraktu z Ganodermy. Černá káva DXN Lingzhi neobsahuje cukr.

Jednotková cena 470,00 Kč
Členská cena 370,00 Kč
DXN Bílá káva Zhino

Bílá káva Zhino je vyrobena z nejkvalitnější kávy s výtažkem houby Ganoderma.Na své si přijdou i milovnící cappuccina. Káva je hustá a krémová.

Jednotková cena 470,00 Kč
Členská cena 370,00 Kč
DXN Cocozhi

DXN Čokoláda je vyrobená z nejkvalitnějšího kakaa a z výtažku Ganodermy. Ke konzumaci ji nabízíme v práškové formě, která Vás bude rozmazlovat čokoládovou chutí. Stačí porci nasypat do šálku s horkou vodou, promíchat a vychutnat si osvěžující nápoj, který je vhodný pro celou rodinu!

Jednotková cena 630,00 Kč
Členská cena 490,00 Kč
DXN Vita Café

Dlouho očekávaná Vita Café se vrátila! Je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Tato dokonalá kávová směs obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr, ženšenový prášek, rostlinu Macu horskou /Lepidium meyenii/ a výtažek z houby Ganoderma.

Jednotková cena 615,00 Kč
Členská cena 480,00 Kč
DXN Lingzhi Káva 3 v 1 EU

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 EU je vyrobena z nejkvalitnějších kávových zrn a ze 100%-ní čisté Linghzi zvláštní metodou. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky.

Jednotková cena 470,00 Kč
Členská cena 370,00 Kč
DXN Zhi Café Classic

DXN Vám přináší jedinečnou DXN Zhi Café Classic, která je vyrobena z extraktu houby Ganoderma a kvalitních kávových zrn. Pomletá kávová zrna jsou balena v sáčcích, po vyluhování poskytnou lahodnou jemnou chuť a výrazné aroma.

Jednotková cena 430,00 Kč
Členská cena 335,00 Kč
DXN Cream Coffee

DXN Cream coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje sušenou rostlinnou smetanu bez obsahu mléka,což jí dodává lahodnou, hedvábnou chuť.

Jednotková cena 460,00 Kč
Členská cena 360,00 Kč
Maca EuCafé

Dlouho očekávaná EuCafé se vrátila! Je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr a rostlinu Macu horskou /Lepidium meyenii/.

Jednotková cena 570,00 Kč
Členská cena 445,00 Kč
DXN Zhi Mocha

DXN Zhi Mocha je jeden z druhů kávy Lingzhi, který jsme připravili pro milovníky kávy, mající v oblibě i čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je směsí instantního kávového prášku vyrobeného z výběrových kávových zrn, výtažku z Ganodermy a kakaového prášku.

Jednotková cena 605,00 Kč
Členská cena 470,00 Kč

V roce 1993 Dato Dr. Lim zrealizoval svůj sen a založil DXN v Kedahu v Malajsii.

Ganoderma – Jedna zázračná léčivá rostlina

Po více než dvaceti letech, věnovaných podrobnému výzkumu a vědeckým analýzám, objevil Dato´ Dr. Lim pozitivní účinky houby Ganoderma neboli Lingzhi (lesklokorka lesklá), které prospívají lidskému zdraví. Poté, co si Dato´ Dr. Lim uvědomil důležitost této houby a její příznivý vliv na lidský organismus, podělil se o své poznatky o této zázračné rostlině se svými přáteli a kolegy, kteří také toužili uchovat si dobré zdraví.

Owner of website:

Tóth Lajos & Andrea

Tóth Lajos & Andrea

DXN Executive Star Diamond

DXN ID: 310013424

Disclaimer:

Important: This is a personal website of an Independent DXN Distributor. This is not the corporate website of DXN. There are no income claims, guarantees or promises of any kind.We cannot guarantee your success or income level.The information relating to DXN Products and/or DXN itself on this site are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or replace medical advice or treatment. The information presented on this website is for informational and educational purposes only, and is not intended as a medical advice or a substitute for a physician’s consultation and/or examination. You can find the official DXN homepage here: http://dxn2u.com/