Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Staňte sa distribútorom!

A Vy akú kávu pijete?

Nechcete sa zrieknuť z pôžitku pitia kávy, ale pritom chcete dbať aj o svoje zdravie? Tu je riešenie!

DXN a dôležitosť starostlivosti o zdravie

Zakúpte si produkty DXN za distribútorské ceny, lacnejšie v porovnaní s maloobchodnou cenou.

Lingzhi Black Coffee

Čierna káva DXN Lingzhi je vyrobená podľa ojedinelej receptúry z najkvalitnejšej instantnej kávy a extraktu z huby Ganodermy. Čierna káva DXN Lingzhi neobsahuje cukor a odporúča sa tým, ktorí potrebujú znížiť príjem cukrov. Linghzi čierna káva poskytuje plnú chuť naozajstnej kávy.

Spotrebiteľská cena 17,60 €
Distribútorská cena 13,70 €
DXN White Coffee

DXN teraz prináša nový produkt, ktorý je možné veľmi ľahko a rýchlo pripraviť, a ktorý uspokojí aj túžby milovníkov kapučína. Doprajte si ho doma so svojou rodinou alebo s priateľmi v kancelárií bez toho, aby ste museli dlho čakať v kaviarni. Na vrchu kávy sa vytvára jemná vrstva krémovej peny a taktiež obsahuje výtažok z huby Ganoderma. Lákavá aróma tohto instantného kapučína evokuje po vypití pocity radosti. Nevynechajte možnosť vyskúšať ho, pretože objavíte lahodnú chuť, ktorá vo Vás vyvolá dojem originálneho kapučína z Talianska.

Spotrebiteľská cena 17,70 €
Distribútorská cena 13,80 €
DXN Cocozhi

DXN Čokoláda je vyrobená z najkvalitnejšieho kakaa a z výťažku huby Ganoderma. Na konzumáciu ju ponúkame v práškovej forme, ktorá Vás bude rozmaznávať čokoládovou chuťou . Okrem vynikajúcej kakaovej vône si môžete vychutnať i prednosti vyplývajúce z obsahu Ganodermy. Stačí porciu nasypať do šálky s horúcou vodou, premiešajte a okamžite môžete vychutnať osviežujúce účinky nápoja, ktorý je vhodný pre celú rodinu!

Spotrebiteľská cena 23,30 €
Distribútorská cena 18,20 €
DXN Vita Café

Produkt je prispôsobený požiadavkám európskeho trhu. Táto unikátna zmes obsahuje instantnú kávu, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor, ženšenový prášok, rastlinu Maca horská ( Lepidium meyenii) a výťažok z huby Ganoderma.

Spotrebiteľská cena 22,60 €
Distribútorská cena 17,70 €
DXN Lingzhi Coffee 3 in 1

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 EU je vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn a zo 100% čistej huby Linghzi zvláštnou metódou. Neobsahuje syntetické farbivá ani konzervačné látky. Obsahuje rastlinnú náhradu smotany a trstinový cukor. Je mimoriadne osviežujúca a zdravá.

Spotrebiteľská cena 17,70 €
Distribútorská cena 13,90 €
DXN Zhi Café Classic

DXN ZhiCafe Classic je vyrobená z extraktu huby Ganoderma a kvalitných kávových zŕn. Pomleté kávové zrná sú balené vo vrecúškach, ktoré Vám po vyluhovaní poskytnú lahodnú jemnú chuť a výraznú arómu. Budete očarení arómou a chuťou tejto čerstvo praženej kávy.

Spotrebiteľská cena 16,10 €
Distribútorská cena 12,60 €
DXN Cream Coffee

DXN Cream Coffee je vyrobená z najkvalitnejšej instantnej kávy a výťažku huby Ganoderma. Neobsahuje cukor, ale obsahuje rastlinnú náhradu smotany, čo jej dodáva lahodnú, hodvábnu chuť. Odporúča sa tým, ktorí chcú znížiť príjem cukru.

Spotrebiteľská cena 17,10 €
Distribútorská cena 13,30 €
Maca EuCafé

Produkt je prispôsobený požiadavkám európskeho trhu. Táto unikátna zmes obsahuje instantnú kávu, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor a rastlinu Maca horská (Lepidium meyenii).

Spotrebiteľská cena 21,00 €
Distribútorská cena 16,40 €
DXN Zhi Mocha

DXN Zhi Mocha je jeden z druhov kávy Lingzhi, ktorý sme pripravili pre tých milovníkov kávy, ktorí obľubujú aj čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je zmesou instantného kávového prášku vyrobeného z triedených kávových zrniečok, výťažku z huby Ganoderma a kakaového prášku.

Spotrebiteľská cena 22,10 €
Distribútorská cena 17,30 €

Dato’ Dr. Lim Siow Jin, Zakladateľ DXN

Po viac ako 20 rokoch starostlivého výskumu a vedeckých analýz, Dato´ Dr. Lim objavil špecifické výhody huby Ganoderma alebo Lingzhi a jej príslušné účinky na ľudské zdravie. Uvedomujúc si dôležitosť Lingzhi a zdravotných výhod, Dato´ Dr. Lim začal zdieľať svoje vedomosti o tejto zázračnej hube so svojimi priateľmi a kolegami, ktorí pozorovali jeho vášeň pre dobré zdravie.

Ganoderma – Jedna zázračná liečivá rastlina

Owner of website:

Tóth Lajos & Andrea

Tóth Lajos & Andrea

DXN Executive Star Diamond

DXN ID: 310013424

Disclaimer:

Important: This is a personal website of an Independent DXN Distributor. This is not the corporate website of DXN. There are no income claims, guarantees or promises of any kind.We cannot guarantee your success or income level.The information relating to DXN Products and/or DXN itself on this site are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or replace medical advice or treatment. The information presented on this website is for informational and educational purposes only, and is not intended as a medical advice or a substitute for a physician’s consultation and/or examination. You can find the official DXN homepage here: http://dxn2u.com/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.