Proč je DXN ta správná volba?

Nechcete sa zrieknuť z pôžitku pitia kávy, ale pritom chcete dbať aj o svoje zdravie? Tu je riešenie!

Potraviny a nápoje

Lingzhi Black Coffee (čierna káva)

DXN Lingzhi Black Coffee – čierna káva, neobsahuje cukor, napriek tomu zachováva silnú chuť a bohatú arómu kávy. Je špeciálne určená pre modernú spoločnosť.

Lingzhi Black Coffee vám prináša uspokojivú chuť skutočnej kávy.

Veľkosť balenia: 20 vrecúšok x 4,5 g

DXN White Coffee

Na uspokojenie chuti milovníkov cappuccina prišiel DXN s novým produktom, ktorý sa dá ľahko a rýchlo pripraviť. Jednoducho pridáte vrecúško DXN White Coffee Zhino do šálky s horúcou vodou, zmiešate a môžete si užívať ten pôžitok s rodinou doma, alebo s priateľmi v práci bez zdĺhavého čakania na kávu v reštaurácii. Má jemnú vrstvu krémovej peny na vrchu spolu s extraktom z huby Ganoderma.

Najlepšia vec pri pití šálky bielej kávy DXN je ľahká, vzdušná chuť. Príjemná aróma tohto instantného cappuccina nepriamo vyvoláva pocit radosti po tom, čo ste ho vypili.

Nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať jeho lahodnú chuť, ktorá vás prenesie mysľou k originálnemu cappuccinu z Talianska.

12 vrecúšok x 28 g

DXN Cocozhi ( čokoláda )

Cocozhi® je vyrobené z najkvalitnejšieho kakaa s extraktom z huby Ganoderma. Je to nápoj v práškovej forme, pripravený na pitie, má čokoládovú chuť. Stačí vsypať obsah vrecúška do šálky s horúcou vodou a premiešať. Povzbudzujúci nápoj je vhodný pre celú rodinu.

Veľkosť balenia: 20 vrecúšok x 32 g

Zakúpte si produkty DXN za distribútorské ceny, lacnejšie v porovnaní s maloobchodnou cenou.

DXN Maca Vita Café (Vita káva )

Výrobok je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky európskeho trhu. Táto jedinečná zmes obsahuje instantný kávový prášok, rastlinnú náhradu smotany, cukor, prášok ženšenu, prášok Maca (Lepidium meyenii) a extrakt z huby Ganoderma.

20 vrecúšok x 21g

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1 EU (káva 3v1 EU)

DXN Lingzhi Coffee 3 v 1 EU je všetko, čo potrebujete pre kompletný pohár hladkej a chutnej kávy. Je to nápoj špeciálne zmiešaný s najkvalitnejšou kávou a 100% čistým Lingzhi bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Zloženie: Trstinový cukor, Rastlinná náhrada smotany (35,8%) [sušený glukózový sirup, rastlinný tuk (čiastočne hydrogenovaný palmový olej), Stabilizátory: Hydrogénfosforečnan draselný E340(ii), Trifosforečnan sodný E451(i), Kazeinát sodný (mliečny proteín) , Emulgátory: Monoglyceridy a dygliceridy mastných kyselín E471, mono a diacetylvínne estery mono a dygliceridov mastných kyselín E472e, Farbivo: Beta Karotén E160a], instantný kávový prášok (24,4%), extrakt z huby Ganoderma (2%)

Veľkosť balenia: 20 tyčiniek x 21 g

DXN Zhi Cafe Classic (káva klasik)

Káva zohráva dôležitú úlohu v mnohých spoločnostiach na celom svete. Ranná šálka kávy na vás zázračne zapôsobí. Avšak ak ste už dlhší čas milovníkom kávy a chcete si vychutnať inú príchuť, môžete prejsť na praženú kávu.

DXN vám prináša Zhi Cafe® Classic, ktorá je vyrobená zo zmesi extraktu z huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná) a plne pražených kávových zŕn. Dodá jemnú hladkú chuť s uspokojujúcou hlbokou príjemnou arómou, každodenná ranná šálka kávy je skvelým začiatkom dňa. Budete úplne prekvapení vôňou a chuťou tejto čerstvo praženej kávy.

Zhi Cafe® Classic je vaša dokonalá voľba, ak máte radi jemnú hladkú príchuť kávy.Káva zohráva dôležitú úlohu v mnohých spoločnostiach na celom svete. Ranná šálka kávy na vás zázračne zapôsobí. Avšak ak ste už dlhší čas milovníkom kávy a chcete si vychutnať inú príchuť, môžete prejsť na praženú kávu.

DXN je svetovo najväčšia spoločnosť s hubou Ganoderma.

DXN Cream Coffee

DXN Cream Coffee je harmonická zmes jemnej kávy s extraktom z huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná) a mliečnej smotany s bohatou arómou, hebkou hladkou textúrou a chuťou, ktorej neodoláte. Je bez pridaného cukru, odporúča sa tým, ktorí chcú znížiť jeho denný príjem. Každý dúšok kávy je lahodný.

DXN Maca EuCafé (Maca eu káva)

Získate energiu; Jednoducho vynikajúci nápoj! Tento produkt je perfektnou zmesou prášku Maca (Lepidium meyenii), rastlinnej náhrady smotany, trstinového cukru a prvotriednej instantnej kávy, v balení pre ľahkú prípravu a spotrebu. Spája lahodnosť s aromatickou príchuťou kávy. DXN Maca EuCafé je prirodzený nápoj, ktorému jednoducho nemôžete odolať!

20 vrecúšok x 21g

DXN Zhi Mocha (káva s čokoládou)

Ste milovníkom kávy a milujete aj chuť čokolády? Potom je DXN Zhi Mocha práve pre vás! Je to zmes instantnej kávy, extraktu z huby Ganoderma a kakaového prášku.

S ľadovou kávou, ktorá sa v týchto dňoch stáva čoraz obľúbenejšou, môžete skúsiť aj vy pridať kocky ľadu do šálky Zhi Mocha. Je to určite dobrá voľba na ochladenie v horúcom letnom dni. Či teplá alebo studená, Zhi Mocha má krémovú, sladkú a jedinečnú chuť a na konci s mierne horkou príchuťou.

Ak máte náladu pre niektoré ďalšie príchute, pridajte navrch šľahačku a poprášte škoricou. Lahodné!

Veľkosť balenia: 20 vrecúšok x 21 g

DXN ponúka nízke ceny, ale vysoko kvalitné výrobky; pri zachovaní nízkeho profilu a tvorbe vysokých príjmov.

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1 EU (3 v 1 káva) kapsuly

Špeciálna instantná káva 3 v 1 s výťažkom z huby lesklokôrovka obyčajná (Ganoderma lucidum). Kapsuly sú kompatibilné so zariadeniami Nescafé® Dolce Gusto® na domáce použitie. Táto ochranná známka nie je vo vlastníctve spoločnosti DXN alebo spoločností s ňou súvisiacich.

Lingzhi Black Coffee (čierna káva) kapsuly

Špeciálna instantná čierna káva s výťažkom z huby lesklokôrovka obyčajná (Ganoderma lucidum). Kapsuly sú kompatibilné so zariadeniami Nescafé® Dolce Gusto® na domáce použitie. Táto ochranná známka nie je vo vlastníctve spoločnosti DXN alebo spoločností s ňou súvisiacich.

DXN Civattino Coffee

DXN Civattino Coffee je cibetková káva zo 100% fermentovaných kávových zŕn bez použitia ingrediencií so živočíšnym pôvodom, ktorú sme v DXN vytvorili špeciálne pre vás! Táto káva vás očarí uspokojujúcou veľmi príjemnou výraznou arómou s jemnou a miernou príchuťou. Spríjemnite si život s každým dúškom DXN Civattino Coffee!

Veľkosť balenia: 200g / fľaša

Hlavnými obchodnými aktivitami DXN sú pestovanie, spracovanie a marketing výživových doplnkov stravy.

DXN Morinzhi (nápoj z Noni)

Morinzhi je rastlinný nápoj špeciálne vyrobený z Morinda citrifolia a je obohatený extraktom z ibišteka (Hibiscus sabdariffa). Morinda Citrifolia (Noni) sa tradične používala medzi ľuďmi v oblasti južného Tichomoria.

Veľkosť balenia: 285 ml / fľaša

DXN Roselle Juice(Džús)

Uniknite do raja s naším Roselle džúsom Je špeciálne vyrobený z extraktu ibišteka sudánskeho (Hibiscus sabdariffa). Lahodné občerstvenie vhodné pre všetkých, je tiež ideálny na výrobu zmrzliny, džemov a želé.

Veľkosť balenia: 285 ml / fľaša

DXN Cordypine (nápoj)

DXN Cordypine® je vynikajúcou zmesou cordycepsu a kvasenej ananásovej šťavy.

Cordypine® je vaša inteligentná voľba pre život.

Veľkosť balenia:
– 285 ml / fľaša
– 700 ml / fľaša

S viac ako sedmička miliónmi registrovaných distribútorov na svete si DXN upevňuje svoju pozíciu svetového lídra v produktoch s hubou Ganoderma.

DXN Spica Tea (Spica zmes)

DXN vyvinula Spica zmes, rastlinný nápoj bohatý na prírodné zložky obsahujúce extrakt huby Ganoderma lucidum, Radix glycyrrhizae (koreň čínskej sladovky) a ďalšie prírodné prvky, čo vytvorilo nádherne aromatický čajový nápoj s pikantnou chuťou, ktorá zostáva od prvého dúšku až po posledný. Ideálny pre všetky vekové skupiny a pohlavia.

Veľkosť balenia: 20 vrecúšok x 5 g

DXN Zhi Mint Plus (cukríky s príchuťou mäty)

Dráždenie v krku? Nepríjemný zápach v ústach? DXN prináša inovovanú cukrovinku Zhi Mint Plus. V ústach okamžite pocítite ľadovo chladnú a utišujúcu úľavu. Nielen, že to zastaví váš kašeľ, ale aj rozpustí hlien a prinesie úľavu v krku, budete cítiť chlad a sviežosť.

Veľkosť balenia: 12 vrecúšok x 25 g

DXN Spirulina Cereal (obilninové vločky)

Spirulina je dobre známa ako vyvážená výživa, zatiaľ čo obilniny s vysokým obsahom vlákniny sú zvyčajne odporúčané odborníkmi na výživu. DXN Spirulina Cereal, vyrobená z vysoko kvalitných obilnín a prášku spiruliny, ponúka jeden z najlepších zdrojov výživy.

Veľkosť balenia: 30 vrecúšok x 30g

DXN Zhi Cafe Classic (káva klasik)

Káva zohráva dôležitú úlohu v mnohých spoločnostiach na celom svete. Ranná šálka kávy na vás zázračne zapôsobí. Avšak ak ste už dlhší čas milovníkom kávy a chcete si vychutnať inú príchuť, môžete prejsť na praženú kávu.

DXN vám prináša Zhi Cafe® Classic, ktorá je vyrobená zo zmesi extraktu z huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná) a plne pražených kávových zŕn. Dodá jemnú hladkú chuť s uspokojujúcou hlbokou príjemnou arómou, každodenná ranná šálka kávy je skvelým začiatkom dňa. Budete úplne prekvapení vôňou a chuťou tejto čerstvo praženej kávy.

Zhi Cafe® Classic je vaša dokonalá voľba, ak máte radi jemnú hladkú príchuť kávy.Káva zohráva dôležitú úlohu v mnohých spoločnostiach na celom svete. Ranná šálka kávy na vás zázračne zapôsobí. Avšak ak ste už dlhší čas milovníkom kávy a chcete si vychutnať inú príchuť, môžete prejsť na praženú kávu.

DXN Reishi Gano Tea (čaj)

Čaj je tradičný nápoj pripravený zo spracovaných listov čajovníka s názvom Camellia sinensis. V každom liste tkvie zloženie dobra prírody, najmä polyfenoly, stopové prvky a vitamíny.

DXN predstavil DXN Reishi Gano Tea ™, ktorý je zmiešaný s vysoko kvalitným práškom Reishi Gano. DXN Reishi Gano Tea ™ neobsahuje žiadne konzervačné látky, ani umelé farbivá a arómy. Posilní Vaše telo a myseľ a poteší vás svojou výnimočnou chuťou a príjemnou arómou.

Túžite po šálke čaju? Doprajte si DXN Reishi Gano Tea ™!

Veľkosť balenia: 20 vrecúšok x 2 g

DXN L-Vegmix

DXN L-Vegmix je dehydrovaná zmes na prípravu zeleninovej polievky z póru, paradajok, datlí a zázvoru, je bez soli, prísad a konzervačných látok. DXN L-Vegmix je skvelý šetrič času, pretože prísady sú narezané na plátky a pripravené na varenie. Odporúča sa variť v DXN Smart Pot -inteligentnej DXN kanvici, čím získate rýchlo jediným dotykom zdravú zeleninovú polievku.
DXN L-Vegmix je zdravá, rýchla polievka, pripravená za 20 minút!

Výživové doplnky stravy

DXN Ganocelium (GL)

Zozbierané zo 14-dňového mycélia huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná). Spracované v certifikovanej továrni Správnej výrobnej praxe (GMP). Rovnako ako RG, Ganocelium® je dostupné vo forme kapsúl aj prášku.

DXN Reishi Gano (RG)

Reishi Gano (RG) je vyrobené z huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná). Je pestované na ekologickej akreditovanej farme. Zberá sa z 90-dňovej červenej huby. Dodáva sa v kapsulách i vo forme prášku.

DXN MycoVeggie EU(Doplnok Stravy – Zmes s vysokým obsahom vlákniny)

DXN MycoVeggie EU je doplnok stravy s vysokým obsahom vlákniny, starostlivo pripravený z najkvalitnejších prírodných zložiek vrátane zeleniny, rôznych húb, spiruliny, zeleného čaju, listov moruše, listov ginkga, listov noni, ovocia, bylín a vybraného korenia. Má nízky obsah tuku, neobsahuje cukor, neobsahuje cholesterol a má vysoký obsah rozpustnej aj nerozpustnej vlákniny, vitamínu C, vápnika a železa.

DXN MycoVeggie EU je zdroj vysoko kvalitnej vlákniny pre Vaše telo.

400 g

NÍZKA CENA, VYSOKÁ KVALITA, NÍZKY PROFIL, VYSOKÝ PRÍJEM

DXN Reishi Mushroom Powder

Vyvážená zmes mycélia a huby Ganoderma lucidum ( Lesklokôrovka obyčajná). Táto forma instantnej práškovej zmesi šetrí čas užívateľa a je vhodná pre všetkých spotrebiteľov.

DXN RG Powder (prášok)

Reishi Gano (RG) je vyrobené z huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná). Je pestované na ekologickej akreditovanej farme. Zberá sa z 90-dňovej červenej huby. Dodáva sa v kapsulách i vo forme prášku.

DXN GL Powder (prášok)

Zozbierané zo 14-dňového mycélia huby Ganoderma lucidum (Lesklokôrovka obyčajná). Spracované v certifikovanej továrni Správnej výrobnej praxe (GMP). Rovnako ako RG, Ganocelium® je dostupné vo forme kapsúl aj prášku.

100% prírodné suroviny Kvalita produktov DXN je prioritou v každom kroku výroby. Medzinárodné normy ISO 14001, ISO 9001 a TGA uznanie.

DXN Spirulina Tablety

Spirulina je typ modrozelených rias alebo cyanobaktérií. DXN je prvou spoločnosťou v Malajzii, ktorá vyrába Spirulinu od kultivácie až po hotové výrobky. Len vybrané najlepšie druhy sú spracované. Prirodzene pestované v čistom rybníku. Nepoužívajú sa žiadne pesticídy ani herbicídy. Vhodné pre deti, dospelých a starších ľudí. Dostupné vo forme tabliet, kapsúl a prášku, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

DXN Lion's Mane Mushroom

– Huba tiež známa ako medvedia hlava a opičia hlava.
– Huba je pestovaná pod prísnou kontrolou kvality, testovaná na farmách a v továrňach DXN, ktoré kontrolujú výrobu od kultivácie po hotové výrobky.
– Vhodná pre všetky vekové kategórie.
– Ponúka pohodlný spôsob konzumácie; hocikedy a hocikde.

120 tabliet

DXN Cordyceps

– Vyrobené z drahocenných húb známych ako Cordyceps sinensis
– Nájdete ich len v horách Číny, Tibetu a Nepálu.
– Kultivované pod prísnou kontrolou kvality a testované na farmách a továrňach DXN, ktoré sledujú a kontrolujú výrobný proces od pestovania až po hotové výrobky.
– Vhodné pre všetky vekové kategórie.
– Dostupné vo forme tabliet a kapsúl pre jednoduché užívanie.

60 kapsúl

Máme vlastnú kultiváciu, výrobu, marketing a distribúciu.

DXN Cordyceps Powder

– Vyrobené z drahocenných húb známych ako Cordyceps sinensis
– Nájdete ich len v horách Číny, Tibetu a Nepálu.
– Kultivované pod prísnou kontrolou kvality a testované na farmách a továrňach DXN, ktoré sledujú a kontrolujú výrobný proces od pestovania až po hotové výrobky.
– Vhodné pre všetky vekové kategórie.

DXN Poria S Powder

– DXN Poria S je formulovaná z pornatky kokosovej Poria cocos.
– Je zberaná zo 100% mycélia pornatky kokosovej Poria cocos.
– Je široko využívaná v čínskom bylinkárstve.
– Je tradične používaný na posilnenie zdravia a tela.
– Neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, príchute ani pesticídy
– Je Halal certifikovaný (JAKIM).
– Je vyrobený v továrni s GMP certifikáciou (certifikácia správnej výrobnej praxe)

DXN Spirulina Powder

DXN je prvou spoločnosťou priameho predaja v Malajzii, ktorá vyrába Spirulinu a má pod kontrolou celý proces, od pestovania až po hotové výrobky. DXN Spirulina sa pestuje prirodzene a vyberajú sa len najlepšie druhy. Pestuje sa v čistých vodných nádržiach bez použitia pesticídov a herbicídov.

Osobná starostlivosť

DXN Ganozhi Mydlo

Špeciálna formulácia obohatená o extrakt z huby Ganoderma a palmový olej jemne očistí a zvlhčuje pokožku a súčasne zachováva prirodzenú vlhkosť a mastnotu pokožky.

Vhodné pre všetky typy pokožky.

80 g

DXN Tea Tree Cream

Čajovníkový krém je upokojujúci krém špeciálne vyvinutý sčajovníkovým olejom. Čajovníkový krém má osviežujúcu vôňu, preniká hlboko do pokožky, ktorá ho zľahka a rýchlo absorbuje.
Vhodné pre hygienu a ochranu pokožky. Je tiež bezpečný na používanie pre celú rodinu.

Veľkosť balenia: 30 g

DXN Ganozhi Zubná Pasta

Inovatívna zubná pasta, ktorá je dodávaná s vysoko kvalitným extraktom z huby Ganoderma, obsahuje potravinový gél, mentol a potravinársku arómu. Neobsahuje sacharín, ani farbivo a účinne vyčistí zuby, aby poskytla zdravý čerstvý dych a rozjasnila každý úsmev.

Ganozhi Zubná Pasta : 150g, 4x40g

Registrujte sa teraz ako DXN člen

DXN Gano Masážny Olej

Pozoruhodná zmyselná zmes masážneho oleja, ktorý je dodávaný s najlepším palmovým olejom a extraktom z huby Ganoderma, všetko výhradne z prírodných materiálov. Jednoducho začnite s Gano Masážnym olejom a týmto revolučným spôsobom vždy osviežite a zjemníte svoje telo

Vhodný pre všetky typy pokožky.

75 ml

DXN Ganozhi Šampón

Špeciálny oživujúci šampón, ktorý obsahuje extrakt z huby Ganoderma a vitamín B5, ktorý osvieži vaše vlasy a nechá ich lesklé a jemné.

Šampón DXN Ganozhi ™ s vyrovnaným pH je vhodný pre všetky typy vlasov.

250 ml

DXN Ganozhi Telová Pena

Rozmaznávajte svoje telo jemnou čistiacou telovou penou, ktorá je obohatená extraktom z huby Ganoderma a ktorá sa rozpustí a vaša pokožka zostane čistá – a to bez odstránenia prírodného oleja.

Vhodná pre všetky typy pokožky.

250 ml

Kontakt

Majiteľ web stránky

Tóth Lajos és Andrea

Tóth Lajos és Andrea

DXN Executive Star Diamond

Skype: dxnlajos

ID: 310013424

Prevádzková doba :
DAXEN SLOVAKIA s.r.o. 
Viktorínova 1 
821 08 Bratislava 
SLOVAKIA 

Otváracie hodiny: 
pondelok – piatok: 10.00 – 18.00 hod. 
tel.číslo: +421/02/32144298 
Facebook: DXN Slovensko