Szanowni członkowie,

Czy jesteście gotowi na kolejny (szósty) Europejski Obóz Liderów? Tym razem będzie on w Słowacji (miejsce: x-bionic sphere) w dniach 6-7-8 lipca 2018. Jeśli jeszcze nie jesteście gotowi, powinniście już zacząć o tym myśleć!

Głównym tematem obozu będzie GRA, więc przygotujcie się na wysiłek nie tylko umysłowy, ale również fizyczny! Nastawcie się, że tym razem będziemy was zachęcać do aktywności podczas Obozu Liderów. Będziemy starać się waz zaangażować, zachęcać i stawiać wam wyzwania. Nie ma się czego obawiać – to będzie wspaniała zabawa!

Nadal brakuje ważnej informacji – ile to będzie kosztowało?

Standardowa cena za udział w obozie to 350 € i obejmuje 2 doby hotelowe, darmowy  basen oraz zaplecze sportowe jak również posiłki od obiadu w piątek do lunchu w niedzielę. Ponadto, będziecie mieli okazję wziąć udział w aktywnościach związanych z budowaniem zespołu, dobrze się bawić, uczyć się i przeżyć przygodę życia.

Co takiego? Czy to za drogo?

Mamy dla was dobrą wiadomość! Jeśli dokonacie „wczesnej rezerwacji“ (do końca kwietnia), opłata za udział wyniesie tylko  300 €!

Nadal za drogo?

W takim razie mamy jeszcze lepszą wiadomość! Dzięki ciężkiej pracy i odnoszeniu sukcesów w działalności DXN, macie szansę jeszcze bardziej zmniejszyć  cenę. Ceny za udział i kryteria są takie:

250 € dla członków klubu 300PPV w miesiącach styczeń+luty+marzec+kwiecień

150 € dla osób, które się zakwalifikują do nowego statusu (2 nowe bezpośrednie osoby pod sobą* oraz 300PPV w każdym z następujących miesięcy: marzec-kwiecień-maj LUB 6 nowych bezpośrednich osób pod sobą* oraz 1000 PPV w tych 3 miesiącach w sumie)

*pierwsze zamówienie min. 100PV

Opłaty za udział należy uiszczać na rzecz DAXEN Slovakia.

W każdym bądź razie, cena jest naprawdę atrakcyjna – spodziewamy się świetnej atmosfery, cennych przemówień, niezwykłego programu i pobytu w bardzo nowoczesnym kompleksie rekreacyjnym ze smacznym jedzeniem.

Nadal potrzebujecie więcej informacji? Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku  lub zapisania się tutaj do naszego biuletynu, aby uzyskać informacje o programie, miejscu, prelegentach itd.

NIECH GRA SIĘ ROZPOCZNIE…